Strona Mami Lac w nowej odsłonie

fireworks_sm

Po wielu tygodniach przygotowań w końcu ruszyliśmy z nową odsłoną strony oraz sklepu Mami Lac!

Poza znaczącą aktualizacją wyglądu oraz sposobu działania strony umożliwiliśmy Państwu możliwość zamówienia i zakupu mleka Mami Lac Extra Care, które do tej pory nie było dostępne na rynku polskim. Jest to mleko Premium, wzbogacone o składniki takie jak DHA, AA czy prebiotyki.

Zapraszamy do wypróbowania naszego mleka!

by tytus

6 thoughts on “Strona Mami Lac w nowej odsłonie

 1. mama Ali i Jasia skomentował(a):

  Moi drodzy ale dlaczego nie widać pojemności opakowań?
  Wcześniej było.
  Dla czytających – polecam mleczko.

 2. tytus skomentował(a):

  Dzień dobry!

  Dziękujemy za komentarz. Pojemność opakowań jest wyszczególniona w zakładce „Dodatkowe informacje” na stronie każdego produktu. Aczkolwiek ma Pani rację, że informacja ta nie jest wystarczająco widoczna – dodamy pojemności do nazw produktów dla jasności! Dziękujemy za sugestię!

  Pozdrawiam,
  Tytus Dobrzyński

 3. Anna skomentował(a):

  A co z użytkownikami klientów, którzy korzystali ze „starej” wersji witryny?

  Zostały nadane nowe identyfikatory, czy podpięto świeżą(czystą) bazę, lub problemy z zalogowaniem, to pojedyncze przypadki?

  Pytanie na podstawie faktu, że nie wykrywa użytkownika, twierdząc, że użytkownik z adresem e-mail, którym dotychczas się logowałam, nie istnieje (szczegóły opisane via zakładka Kontakt).

  • tytus skomentował(a):

   Dzień dobry!

   Niestety, nowy system wiąże się z koniecznością ponownej rejestracji dla wszystkich dotychczasowych klientów – nie było technicznej możliwości przeniesienia danych ze starego sklepu do nowego. Mamy nadzieję, że nie będzie to duży kłopot i przepraszamy za niedogodność.

 4. Aneta skomentował(a):

  Czy można dowiedzieć się w jaki sposób można się zarejestrować w sklepie? Nigdzie na stronie nie widzę takiej możliwości.
  Z góry dziękuję za podpowiedź.

  • tytus skomentował(a):

   Dzień dobry! Rejestracja nie jest wymagana do złożenia zamówienia. Podczas procesu składania pierwszego zamówienia w naszym sklepie będzie miała Pani możliwość zapamiętania swoich danych i wówczas automatycznie dokonana zostanie rejestracja oraz założone Pani konto, z którego będzie Pani mogła korzystać w przyszłości. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. Pozdrawiam!

Comments are closed.