logogeo_small

 

Firma Geo-Poland sp. z o.o. (geo-poland.com) z siedzibą w Poznaniu to producent i eksporter sproszkowanych produktów mleczarskich dla niemowląt oraz dla innych grup wiekowych. Geo-Poland zajmuje się od 1992 roku eksportem swoich wyrobów na rynki Bliskiego i Dalekiego Wschodu, Afryki i Ameryki.

Od roku 2005 spółka rozwija linię produktów dla niemowląt i małych dzieci pod marką własną Mami Lac.

W roku 2010 firma wprowadziła swoje produkty po raz pierwszy do internetowej sprzedaży detalicznej na terenie Polski.

Produkty Mami Lac zostały pozytywnie zaopiniowane przez Instytut Żywności i Żywienia i posiadają dopuszczenie do obrotu na rynku polskim oraz całej Unii Europejskiej.

Mleko modyfikowane Mami Lac jest wytwarzane w Zakładzie Produkcyjnym w Kutnie.

W zakładzie zostały wdrożone i są rygorystycznie przestrzegane systemy zarządzania jakością HACCP, ISO 22000 i GMP.

Wszystkie surowce są starannie dobierane i pochodzą od sprawdzonych dostawców, zaś procesy technologiczne przebiegają zgodnie z najwyższymi europejskimi normami jakościowymi.

Zakład posiada doskonale i nowocześnie wyposażone wnętrza, gdzie w standardzie farmaceutycznym wytwarzana jest cała gama produktów dla najmłodszych dzieci. Proces technologiczny podlega stałemu nadzorowi służb sanitarnych i weterynaryjnych.

Wszystkie produkty Mami Lac są produkowane w Polsce przy współpracy z najlepszymi dostawcami z UE.

Opakowanie

Produkty Mami Lac są pakowane w puszki (400g) z systemem otwierania „peel off” wraz z wieczkiem plastikowym. Konfekcjonowanie odbywa się w pomieszczeniach aseptycznych (clean room) a cały zakład posiada system klimatycznych pomieszczeń o zróżnicowanym poziomie ciśnień kondycjonowanego powietrza. Jakość procesu produkcji oraz wyrobów jest nieustannie monitorowana przez nowoczesne laboratorium zakładowe.