Lista najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi

Ile kosztuje wysyłka?
Koszt wysyłki zależy od ilości zamówionego mleka oraz od typu transportu (kurier, Poczta Polska) i jest wyliczany szczegółowo dla każdego zamówienia.
Jakie metody płatności są obsługiwane w sklepie?
Możliwa jest płatność poprzez serwis Przelewy24, umożliwiający płatność kartami płatniczymi jak i również przelewem bezpośrednio ze stron banków. Oprócz tego istnieje oczywiście możliwość płatności tradycyjnym przelewem.
Jak długo zajmuje dostawa?
Czas dostawy to od 2-5 dni roboczych (w zależności od wybranej opcji dostawy). Zawsze staramy się nadać każdą paczkę w ciągu jednego dnia roboczego od otrzymania zamówienia.
Czy zakupy w sklepie Mami Lac są bezpieczne?
Zakupy w naszym sklepie są w 100% bezpieczne. Pobierane od Państwa dane służą nam tylko i wyłącznie w celu obsługi zamówienia i nie są udostępniane nikomu innemu.
Czy otrzymam paragon/fakturę za moje zamówienie?
Tak, oczywiście. Paragon/faktura są wystawiane automatycznie po otrzymaniu płatności na podstawie danych podanych w momencie składania zamówienia. Dokument jest zawsze dołączany do wysyłanego towaru.
Dlaczego mleka Mami Lac nie ma w moim ulubionym sklepie/aptece?
Jest nam bardzo ciężko konkurować na rodzimym rynku ze względu na bardzo silną pozycję wielkich, zagranicznych koncernów oraz ich dominację w sieciach handlowych. Jednakże zachęcamy do pytania sprzedawców o nasze mleko w Państwa ulubionych sklepach - może to zachęci ich do znalezienia miejsca na półce na nasze mleko!