Geo-Poland – producent Mami Lac

Producentem mleka dla niemowląt Mami Lac jest polska firma rodzinna Geo-Poland sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz zakładem produkcyjnym w Kutnie (była Polfa Kutno).

Geo-Poland istnieje i działa w sektorze mleczarskim od 1992 roku. Produkcja mleka dla niemowląt Mami Lac rozpoczęła się w 2005 roku.

Obecnie mleko dla niemowląt produkowane w kutnowskich zakładach Geo-Poland sprzedawane jest w ponad dwudziestu krajach na całym świecie.

Geo-Poland Infant Nutrition Logo

NASZE LICZBY

4 000 000

Każdego roku produkujemy ponad cztery miliony puszek mleka dla niemowląt w naszych zakładach produkcyjnych w Kutnie. Mleko to trafia do dzieci na całym świecie. Jesteśmy największym polskim producentem mleka dla niemowląt.

20

Mleko dla niemowląt Mami Lac jest dystrybuowane w 20 krajach na całym świecie, głównie w Europie, Afryce i Azji. Smak naszego mleka dla niemowląt znają i kochają dzieci na całym świecie.

0

Zero kompromisów jeśli chodzi o jakość. To główna zasada jaką się kierujemy. Dlatego stworzyliśmy własne, doskonale wyposażone laboratoria, które działają 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, gwarantując najwyższą jakość każdego produktu.

Zakład produkcyjny w Kutnie

Mleko Mami Lac produkujemy we własnych zakładach produkcyjnych przy ulicy Sienkiewicza 25 w Kutnie. Przed przejęciem przez Geo-Poland, fabryka ta należała do Polfy Kutno.

W naszym zakładzie zostały wdrożone i są rygorystycznie przestrzegane systemy zarządzania jakością HACCP, ISO 22000 i GMP.

Wszystkie surowce są starannie dobierane i pochodzą od sprawdzonych dostawców, zaś procesy technologiczne przebiegają zgodnie z najwyższymi europejskimi i światowymi normami jakościowymi.

Zakład posiada doskonale i nowocześnie wyposażone wnętrza, gdzie w standardzie farmaceutycznym wytwarzana jest cała gama produktów dla najmłodszych dzieci. Proces technologiczny podlega stałemu nadzorowi służb sanitarnych i weterynaryjnych.